Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z únorového měsíčníku Vltavín 2016

Rybáři se přehoupli přes problém spojený s administrací rybářských náležitostí, které se oproti minulým rokům provádělo na dvou místech. Obsluha náležitostí se prováděla od 1. prosince dle předem inzerované pracovní doby. Přesto hlavní nápor byl ve dvou týdnech po novém roce. Zde je na místě poděkovat členské základně za trpělivost spojenou s výše uvedeným procesem. Výbor si váží i kritických připomínek vzešlých z diskusí některých členů. Na výročním jednání bude členská základna informována s úpravami výdeje náležitostí pro příští období.

V měsíci lednu jsme požádali o podporu města a JETE v rámci akce Oranžový rok 2016, konkrétně na akce rybářské závody a rybářský kroužek.

Znovu připomínáme, že školení nových adeptů se koná v sobotu 20. února od 8.30 hod. na klubovně naší organizace. Administrační záležitosti budou provedeny v rámci školení.

Výbor byl požádán družební organizací z Bechyně, abychom seznámili týnskou veřejnost s tím, že dne 27.2.2016 pořádají ples v KD Bechyně, kam jste zváni.

Připomínáme, že výroční jednání naší organizace bude dne 12. března 2016 od 8.30 hod v hotelu Zlatá loď s programem, viz pozvánka.

Zájemci o brigádní činnost se mohou přihlásit u našeho hospodáře tel.č.: 606 134 007.

Půl zimy je za námi a výbor dává na vědomost, že připravuje jarní úklid břehů svěřených revírů, kde počítá s aktivitou nejen členské základny.

EFA