Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z březnového měsíčníku Vltavín 2016

Vážení přátelé rybářského cechu, proběhl  měsíc našeho bilancování, výbor rozebere připomínky vzešlé z našeho jednání, tyto předáme kompetentním orgánům včetně diskutovaného krátkodobého rybářského lístku.

Připomínáme, že členské povinnosti si můžete zaplatit na klubovně v PO a ÚT od 15.00 do 18.00 a ve ST od 9.00 do 12.00. Známku můžete uhradit do konce měsíce dubna.

Jistě jste zaznamenali, že různé iniciativy pořádají akci „Uklidíme Česko“. Akce se bude konat 16. dubna. I naše organizace v tento den pořádá tradiční úklid břehů Vltavy a Lužnice. Nebylo by od věci, kdyby se k akci připojila široká veřejnost a pomohla by s úklidem okolo svých domovů a tak dala do latě celé město. Příznivci rybářského cechu se sejdou pod kostelem v 9.00 hod. Pytle a pomůcky dodá organizace.

Také připomínáme, že zájemci o brigády se mohou hlásit u našeho hospodáře p. Nekoly na č. tel. 606134007. Tímto dáváme na vědomost, že dne 19. března bude výlov svěřeného hlineckého koupaliště. Sraz brigádníků v 7.00 hod u klubovny a na místě samotném.

Začíná sezona, a tak připomínáme, že do 30. dubna je hájen okoun říční. Na základě dotazů sdělujeme, že Jihočeský územní svaz podal na Ministerstvo zemědělství podnět pro 24-hodinový lov na hněvkovické přehradě. Předpoklad je, že by byl lov povolen od 16.6. do 31.8. Rybářská veřejnost bude včas informována.

Na závěr dovolte popřát všem ženám, dodatečně, k jejich mezinárodnímu dni vše dobré, a aby si tu pohodu jednoho dne užívaly po celý rok.

                                                                                                                            EFA