Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bližší podmínky od 1. 1. 2015 pro Malši 6 - Květoňov

Bližší podmínky rybolovu platné od 1. 1.  2015 pro revír 421098 Malše 6

Rybářský revír je tvořen nádrží Květoňov v k. ú. Mostky. Zákaz lovu ryb v oblasti přítoku - vyznačeno tabulemi, a z hráze, kde je lov povolen pouze během závodů.

Na revíru je povolen pouze lov na umělou mušku (celoročně) a dále lov přívlačí s nástrahou o minimální délce 14 cm (od 16.6.). Při lovu na umělou mušku je povoleno lovit pouze s klasickou muškařskou výbavou skládající se z muškařského prutu, muškařského navijáku, muškařské šňůry a návazce libovolné délky, je zakázáno lovit na jakékoliv gumové nástrahy typu twister, riper, banjo apod. Lov na tyto nástrahy je považován za přívlač při použití jakékoliv výbavy. Zákaz vnadění.

Lov ryb z plavidel je povolen. Kapr obecný má stanovenou minimální lovnou míru 35 cm, candát obecný 60 cm.

Na revíru platí územní mimopstruhové povolenky JčÚS, celosvazové mimopstruhové povolenky ČRS a územní pstruhové povolenky JčÚS.

Osoba provádějící lov si smí v jednom kalendářním dni ponechat maximálně 3 ks lososovitých ryb, ať vlastní jednu nebo více z výše uvedených povolenek (ustanovení § 16 vyhlášky 197/2004 Sb.)

Osoba provádějící lov si smí v jednom kalendářním dni ponechat pouze jednu lososovitou rybu, jejíž celková délka přesáhla 45 cm.

Osoba provádějící lov si smí přivlastňovat ryby lososovité pouze tři dny v kalendářním týdnu, ať vlastní jednu nebo více z výše uvedených povolenek.

Pokud osoba provádějící lov vlastní více z výše uvedených povolenek, může si ponechat 50 ks lososovitých ryb za rok na každou z těchto povolenek.

V případě, že bude na nádrži na základě výjimky vydané Krajským úřadem Jč Kraje povolen lov na dírkách, pravidla budou upřesněna na internetových stránkách JčÚS ČRS a na informační tabuli na hrázi nádrže.